مصاحبه ی خانم سامانتا دانشجوی بهداشت حرفه ای و ایمنی دانشگاه UQ ایتالیا
مصاحبه ی خانم سامانتا دانشجوی بهداشت حرفه ای و ایمنی دانشگاه UQ ایتالیا
مصاحبه کننده: دانشگاه UQ ایتالیا
ترجمه شده در انجمن بهداشت حرفه ای ایران 
مترجم: سرکار خانم جعفری طهرانی دانشجوی کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای 

من سامانتا هستم و در حال تحصیل در رشته بهداشت حرفه ای و ایمنی در UQ می باشم.
همچنین یک مشاور تمام وقت ایمنی و محیط زیست در Telstra هستم.

بخش هیجان انگیز شغل من  کار کردن با مردم در سراسر جهان در بسیاری از کشورهای مختلف است.
من فکر می کنم که هر کشوری واقعا نه تنها در نحوه اجرا و عملکرد خود منحصر به فرد است، بلکه  در چگونگی مدیریت بهداشت و ایمنی نیز و به اندازه فرهنگ های مختلفی را که با آن ارتباط برقرار می کنید منحصر به فرد است.

در مدرسه ابتدایی، دبیرستان، من همیشه در علم واقعا خوب بودم، و کامل آن را دریافت می کردم و من فکر می کنم زمانی که شما فقط چیزی را دریافت میکنید، پس از آن شما بیشتر از آن لذت می برید و احساس می کنید که از آن بسیار بیشتر از آن استفاده می کنید، بنابراین تصور می کنم که به همین دلیل من به علم کشیده شدم و به درجه ی علمی متصل شدم که دارای چنین مبنای قوی در علوم است.

همه چیزهایی که من در UQ آموخته ام فکر می کنم در وظیفه ام استفاده کرده ام، چون هماهنگ کنندگان دوره ما با صنعت درگیر هستند، آنها می دانند که چه باید بدانیم تا موفق شویم.

از طریق UQ، من به برنامه تعطیلات تابستانه Telstra برای نقش سلامت و ایمنی درخواست دادم و به اندازه کافی خوش شانس بودم که این کار را بدست آوردم و این چیزی بودکه منجر به شغل تمام وقت من در Telstra شد، و این شروع کار من است و من نمیخواهم جایی باشم که این فرصت را نداشته باشم.

من کاملا عاشق کارم هستم و صنعت را دوست دارم. و با همه کسانی که دیدار کرده ام بسیار فوق العاده و شناخته شده و با تجربه بوده اند و همه آنها علاقه زیادی به این کار دارند. همه چیز در مورد کارگران و همه چیز در مورد بهبود سلامت، ایمنی و سلامتی است که فقط یک نفس هوای تازه است تا ببینیم افرادی وجود دارند که بسیار مراقب هستند. این شگفت انگیز است.
پاسخ