رتبه موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزوه ایمنی دکتر عدل

.pdf   ایمنی دکتر عدل 1.pdf (اندازه 1.88 MB / تعداد دانلود: 2,607)

.pdf   ایمنی دکتر عدل2.pdf (اندازه 1.86 MB / تعداد دانلود: 2,165)
پاسخ
 سپاس شده توسط sir1 ، محبوبه مهدوی ، soheila ، ارام ، M_mehdi
سلام با تشکر از اینکه جزوات مربوط به منابع آزمون کارشناشی ارشد رو در اختیار همه فارغ التحصیلان تمام دانشگاهها قرار میدید.جزوات یک صفخه شان نمی باشد یعنی با توجه به اینکه جزوات پشت و رو می باشند یک روی جزاوات نیست و عملا استفاده از جزوات را تا حدودی غیر مفید میکند. لطفا جزوات را کامل در سایت قرار دهید.
پاسخ
 سپاس شده توسط sir1
باسلام خدمت شما دوست عزیز : جزوات بصورت یک رو اسکن شده هستن ، و جزوات کامل می باشند برای مثال جزوه ایمنی که بصورت دو فایل قرار داده شده یک فایل مربوط میشه به صفحات زوج و فایل دیگر مربوط به صفحات فرد می باشد .
پاسخ
 سپاس شده توسط sir1
....جزوه ی جدیدتری از استاد عدل ندارین....دوستانی که تهران تحصیل میکنن نمیتونن واسمون از جزوه های خودشون بذارن؟؟؟؟؟من یزد درس خوندم........وگرنه میذاشتم واستون.....حزواتشون کار چندانی پیش نمیبره!!!!!!!!!1
صرف نظر از هر پاداشي كه زندگي به تلاش هايمان بدهد يا ندهد ، آنگاه كه لحظه مرگ فرا مي رسد هر كدام از ما بايد اين حق را داشته باشيم كه با صداي بلند بگوييم: « من آنچه در توان داشته ام انجام داده ام »
پاسخ
دقیقا !!!
پاسخ
سلام بچه‌ها،،ببخشید میخواستم بدونم اینا جزوات کاردانی ب کارشناسی هستن؟؟...در ضمن تشکر میکنم از همه ی عزیزان زحمتکش
پاسخ
ایمنی 
سلام.
حالا که زحمت می کشین و جزوه میذارین حداقل یه خواناترش رو میذاشتین .
اینو نمیشه خوند.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان